Trzy dobre sposoby na pozyskanie klienta

Znasz powiedzenie „Jak Cię widzą, tak Cię piszą”? A gdyby je tak odwrócić? W erze internetu działa ono bowiem w obie strony i jest kluczowe jeśli chodzi o pozyskiwanie klienta. Klienci szukają i najpierw czytają, co o nas napisano (albo co my sami napisaliśmy o sobie) i z tej perspektywy na nas patrzą. Dlatego zadbaj o swój wizerunek w internecie. Dobra strona internetowa to podstawa. Napisz o sobie i swojej działalności krótko i konkretnie, bez lania wody. Wyróżnij się spośród konkurencji, napisz w czym jesteś lepszy, a klienci sami Cię znajdą.

Działania pasywne to jednak za mało. Chcesz dowiedzieć się jak pozyskać klienta? Bądź aktywny – dzwoń i pisz do potencjalnych klientów. Pamiętaj jednak, żeby nie robić tego automatycznie, SPAM nie jest w cenie. Personalizuj swoje wiadomości. Dowiedz się czegoś o osobie lub firmie, którą chcesz pozyskać i zadbaj, żeby Twoja propozycja była zindywidualizowana i dopasowana do potrzeb.

Na koniec najważniejsze. Dbaj o swoich obecnych klientów. Zadowolony klient to najlepsza reklama. Jeśli odpowiednio do niego podejdziesz, z pewnością napisze Ci referencje, czy miłą opinię w mediach społecznościowych. A jeśli poczuje, że cechuje Cię profesjonalizm i obsługa na najwyższym poziomie, z pewnością poleci Cię znajomym.

Więcej informacji na stronie:
https://www.s90.pl/pozyskiwanie-klientow-18-porad-jak-pozyskac-klienta/

Related posts