Pokoje w kościelisku: co możesz wybrać?

Wśród wielu hoteli na Podhalu to właśnie ten (Hotel Eco Tatry Holiday & SPA) cieszy się szczególnym zainteresowaniem i niesłabnącą popularnością. Można tutaj bowiem zarezerwować komfortowe, wygodne i tanie pokoje w kościelisku. Dodatkowo Hotel Eco Tatry Holiday & SPA to świetna baza wypadowa, aby zobaczyć na przykład słynne krokusy na terenie Doliny Chochołowskiej.

Czym cechuje się zasadniczo Hotel Eco Tatry Holiday & SPA? Warto zwrócić uwagę na zagadnienie, że bardzo dużo osób wybiera ten właśnie podmiot. Oferuje on tanie, przestronne i zarazem wygodne pokoje w kościelisku. Gdzie dokładnie znajduje się ten trzygwiazdkowy obiekt? W Kościelisku, obok ulicy Strzelców Podhalańskich 6. Ten podmiot ma doświadczenie. Opinie są zaś praktycznie jednomyślne. Wszyscy turyści chwalą Hotel Eco Tatry Holiday & SPA. Jest to nowoczesne, ekologiczne miejsce prowadzone przez Anitę i Wojciecha Styrczulów. Warto zauważyć, że mamy tutaj świetne połączenie. Nowoczesności, a także tradycji góralskiej. Ten obiekt ma aż 3 gwiazdki, dlatego nie może zaskakiwać, że oferuje świetnej jakości usługi. Uwagę przykuwa też to, że Hotel Eco Tatry Holiday & SPA zapewnia pełne wyżywienie lub jedynie śniadania. Poza tym jest to podmiot stawiający na ekologię!

Dlaczego jeszcze coraz więcej osób chętnie wybiera Hotel Eco Tatry Holiday & SPA? Ponieważ niedaleko znajduje się Dolina Chochołowska. Nie ma zatem przeszkód, aby zobaczyć piękne krokusy. Chcesz poznać więcej faktów na ten temat?

W takim razie możesz na początek przeczytać poniższy artykuł znajdujący się na stronie internetowej https://www.ecotatry-hotel.pl/blog/dolina-chocholowska-krokusy-kiedy-kwitna/. Wystarczy zatem zarezerwować odpowiednie pokoje w kościelisku. Należy w tym miejscu zaznaczyć, że Hotel Eco Tatry Holiday & SPA oferuje duży wybór. Pokoje są świetnie wyposażone, co ma znaczenie. Oczywiście, są czyste itp. To norma na tej płaszczyźnie. Kolejna istotna informacja jest zaś taka, że Hotel Eco Tatry Holiday & SPA zapewnia atrakcyjne ceny. Turyści mogą zaś potem śmiało podziwiać piękne widoki. Chodzi zaś w tym momencie o słynny „dywan krokusów” znajdujący się na terenie Doliny Chochołowskiej. Warto wiedzieć, że te piękne kwiaty kwitną przeważnie od połowy marca do mniej więcej połowy kwietnia. Trudno jest jednak dokładnie określić ten termin, ponieważ sporo zależy na tej płaszczyźnie od warunków pogodowych.

Kiedy warto zaplanować urlop? Nie ukrywasz, że spodobała Ci się taka właśnie szansa na zobaczenie krokusów? W takim razie warto wiedzieć o jednym. Eksperci uważają, iż świetnym rozwiązaniem jest zarezerwowanie pokojów w Kościelisku mniej więcej na przełomie marca i kwietnia. Krokusy możesz podziwiać także potem. Na przykład w czasie majówki. Ten okres ma jednak pewne minusy. A przynajmniej dla niektórych osób. Wszystko dlatego, że w czasie majówki nie brakuje tłoków na Podhalu. Wolisz ciszę plus spokój? W takim razie dobrze byłoby wybrać Hotel Eco Tatry Holiday & SPA nieco wcześniej i zarezerwować tam dla siebie nocleg. Jakie jeszcze są atrakcje dla turystów? Nie tylko na zewnątrz, ale też wewnątrz. Wszak klienci hotelu mogą skorzystać między innymi z zabiegów SPA, które cieszą się sporym zainteresowaniem.

Related posts