Herbata twinings doskonała na śniadanie i podwieczorek

Herbata to jeden z najpopularniejszych napojów świata. Pije się ją na śniadanie, obiad, kolację czy podwieczorek. Wiele osób nie wyobraża sobie dnia bez herbaty. Nic dziwnego, jest to napój nie tylko smaczny, ale i o wielu właściwościach zdrowotnych. Do tego jest mnóstwo odmian i gatunków herbaty, tak że każdy może wybrać swoją ulubioną. Kraje, w których herbata jest niezwykle popularna, to przede wszystkim Japonia, Chiny, Indie i inne kraje azjatyckie. W Europie za kraj herbaciarzy uważa się Wielką Brytanię. Ten wspaniały napój trafił tam już w XVII wieku. Wśród wielu dostawców był też Thomas Twining, który sprowadzał do Anglii wyjątkowo smaczne odmiany. Do dziś herbata twinings kojarzy się z luksusowym napojem, z marką, na którą zawsze  można liczyć. Ta licząca już prawie 300 lat firma handluje obecnie herbatami na całym świecie. Jej znakomite produkty można znaleźć także w polskich sklepach.

W ofercie są wszystkie rodzaje herbaty – czarna, zielona, biała, a także herbaty owocowe i owocowo-ziołowe. Wśród herbat czarnych są doskonałe  mieszanki przeznaczona na różne pory dnia. Herbaty, które podawane są na śniadanie, są zwykle mocniejsze niż pite o tradycyjnej godzinie piątej. Bardzo popularna jest też specjalna herbata earl grey, z delikatną nutą bergamotki.
W ostatnich latach ogromną popularność zdobyły też herbaty zielone, które oprócz walorów smakowych, mają też liczne walory zdrowotne. Teraz przebojem staje się herbata biała, produkowana z najdelikatniejszych pączków specjalnych odmian krzewów herbacianych. Mimo popularności i ciągłej reklamy kawy, herbaty są wciąż chętnie pijane. Nic dziwnego, bowiem filiżanka dobrze zaparzonej herbaty twinings, w zależności od gatunku, może być świetnym początkiem dnia albo też dopełniem uroczego relaksu przy książce czy telewizji.
Dlatego warto próbować nowych rodzajów herbaty. Bardzo interesujące są herbaty owocowe. Są to specjalnie wyselekcjonowane herbaty czarne, do których dodaje się suszonych owoców i aromatów. Efekt jest powalający.

Polecamy: e-olmart.com/tradycyjna-angielska-herbata

Related posts

Leave a Comment